Oryginalny TM-20/25/28/32/40mm Odporny na korozję chemiczny mechaniczny uszczelnienie pompy
Place of Origin Guangdong, China
Nazwa handlowa Bergman
Orzecznictwo ISO SGS
Numer modelu TM
Minimum Order Quantity 1/PCS
Packaging Details Carton 90*90*100mm
Delivery Time 2/day
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability 1000/month
Szczegóły Produktu
Origin Guangdong:China Nazwa Uszczelnienie mechaniczne
brand Bergman model TM
makaron SAMOCHÓD SIC Seats SIC TC
Rubber seal VITON Metal i sprężyna SS304
Applies to pump Multistage pump świadectwo ISO9001-2015
Serve OEM customization service
Podkreślić
Oryginalne chemikalia pompy pieczęć mechaniczna
Chemia odporna na korozję
TM-20/28mm Pompy chemiczne Pieczęć mechaniczna
Możesz zaznaczyć potrzebne produkty i komunikować się z nami na tablicy ogłoszeń.
20MM-40MM 1000/PCS
Zostaw wiadomość
opis produktu
Opis produktu Warunki eksploatacji i podstawowe szczegóły
Guangzhou Bergman Mechanical Seals Co., Ltd.
Materiał: W=TC, S=SIC, B=CAR, F1=VITON, E=EPDM,4=304,6=316.
nazwisko Część 3 wielkość Pochodzenie Guangdong:Chiny
Sianie Rozmiar standardowy 20 mm marka Bergman
model WB2 SZ 25 mm Dotyczy: Pompa CNP
ciśnienie ≤ 0,2-1,0 pma 28 mm Prędkość linii ≤ 25 m/s
mięso Autostrada SIC 32 mm Siedzenia SIC TC
Gumowa pieczęć VITON 40 mm Pozostałe SS304