Oryginalny CNP WB2 SZ-30/35/40/45/50/55mm Chemikalia odporne na korozję
Place of Origin Guangdong, China
Nazwa handlowa Bergman
Orzecznictwo ISO SGS
Model Number WB2 SZ
Minimalne zamówienie 1/PCS
Packaging Details Carton 90*90*100mm
Delivery Time 2/day
Payment Terms L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability 1000/month
Szczegóły Produktu
Pochodzenie Guangdong: Chiny Nazwa Uszczelnienie mechaniczne
Marka BERGMANA model WB2 SZ
noodle CAR SIC Siedzenia SIC
Rubber seal PFPE Metal and spring SS304
Dotyczy Pompa CNP Pompa wieloetapowa Certificate ISO9001-2015
Serve OEM customization service
Podkreślić
Chemia odporna na korozję
SZ-30/45mm Pump Mechanical Seal
Oryginalna pieczęć mechaniczna pompy CNP WB2
Możesz zaznaczyć potrzebne produkty i komunikować się z nami na tablicy ogłoszeń.
SZ-30/MST4 100/PCS
SZ-35/MST4 100/PCS
SZ-40/MST4 100/PCS
SZ-45/MST4 100/PCS
SZ-50/MST4 100/PCS
SZ-55/MST4 100/PCS
Zostaw wiadomość
SZ-30/MST4 100/PCS
opis produktu
Opis produktu Warunki eksploatacji i podstawowe szczegóły
Guangzhou Bergman Mechanical Seals Co., Ltd.
Materiał: W=TC, S=SIC, B=CAR, F1=VITON, E=EPDM,4=304,6=316.
nazwisko Część 3 wielkość Pochodzenie Guangdong:Chiny
Sianie Rozmiar standardowy 30 mm marka Bergman
model WB2 SZ 35 mm Dotyczy: Pompa CNP
ciśnienie ≤ 0,2-1,0 pma 40 mm Prędkość linii ≤ 25 m/s
mięso Autostrada SIC 45 mm Siedzenia SIC
Gumowa pieczęć PFPE 50 mm Pozostałe SS304
temperatury -25°C-120°C W zależności od materiału gumowego 55 mm Zastosowanie Zaopatrzenie w wodę w gospodarstwach domowych