BERGMAN MG2/MG12/MG1S20-12mm-110mm G60 G4 G6 G9 G13 G16 BS Bo BP Pump Mechanical Seal
Miejsce pochodzenia Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa Bergman
Orzecznictwo ISO SGS
Numer modelu MG12/MG2
Minimalne zamówienie 10 SZTUK
Szczegóły pakowania Karton 35*35*50mm
Czas dostawy 3/dzień
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply 100000/miesiąc
Szczegóły Produktu
Nazwa Uszczelnienie mechaniczne Marka BERGMANA
Pochodzenie Guangdong: Chiny świadectwo Certyfikat ISO9001 SGS
Model MG12/MG2 Zakres zastosowania pompy rotacyjne
Obrót SAMOCHÓD SIC TC Siedzenia CER SIC TC
Kauczuk NBR VITON EPDM Metal SS304 SS316
Obsługiwać Wsparcie OEM i personalizacja
Podkreślić
BS Bo BP Pompy mechaniczne uszczelnienie
110 mm Zamknięcie mechaniczne pompy
G60 Pieczęć mechaniczna pompy
Możesz zaznaczyć potrzebne produkty i komunikować się z nami na tablicy ogłoszeń.
12mm-110mm 10000/szt
Zostaw wiadomość
opis produktu
Wprowadzenie produktu i warunki stosowania
nazwisko Zęby mechaniczne wielkość Pochodzenie Guangdong:Chiny
marka Bergman 12MM-110MM natura Producent
ciśnienie ≤1,0mpa Prędkość linii ≤ 10 m/s
temperatury -30°C-180°CZależy od gumy Zakres stosowania Pompy Wilo