Pompa LOWARA-16L-X SV Uszczelnienie mechaniczne 16mm EPDM Pojedyncza sprężyna
Miejsce pochodzenia Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa Bogeman
Orzecznictwo ISO SGS
Numer modelu LOWARA-16L-X
Minimalne zamówienie 1 / szt
Szczegóły pakowania Karton 45 * 45 * 65 mm
Czas dostawy 2 / dzień
Zasady płatności L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply 1000 / miesiąc
Szczegóły Produktu
Model LOWARA-16L-X specyfikacja Otwór wału 16mm
Materiał CAR SSIC EPDM Stosowanie Saldo
znak firmowy Bergman Pochodzenie Guangzhou, Chiny
Podkreślić
Uszczelnienie mechaniczne pompy EPDM
uszczelnienie mechaniczne pompy ISO Lowara
uszczelnienie mechaniczne Lowara 16 mm
Zostaw wiadomość
opis produktu
Uszczelnienie mechaniczne Roten5-16L-X Lowara LOWARA-16L-X SV Uszczelnienie mechaniczne pompy
Podstawowa informacja.
Model nr.
Uszczelka pompy Lowara
Rodzaj
Uszczelka pompy Lowara
Saldo
Zrównoważony
Uszczelnienie mechaniczne
Uszczelnienie mechaniczne Lowara
Uszczelka pompy
Pieczęć Lowara
Pieczęć maszynowa
Uszczelnienie wału Lowara
Uszczelnienie komponentu
Uszczelnienie mechaniczne
Uszczelka pompy
Uszczelnienie wału
Pieczęć Lowara
Uszczelnienie pompy mechanicznej Lowara
Pojedyncza uszczelka sprężynowa
Uszczelka pompy Apv
Węglik krzemu
Uszczelka pompy Fristam
Pieczęć sprężynowa
Znak towarowy
Bergman
Pakiet transportowy
Neutralne opakowanie
Specyfikacja
wszystkie rozmiary
Początek
Chiny
Kod HS
1. Posiadamy pełną gamę uszczelnień mechanicznych do pomp Lowara, Tri-Clover, Inoxpa itp.
BGMG-14B Uszczelka pompy Lowara 14mm
BGM LWL-01-12mm i 16mm Uszczelka pompy Lowara 12mm i 16mm
BGM LWL-02-22mm Uszczelka pompy Lowara 22mm
2. TB LW-02-22mm jest wymienny z W-0220.822.ES SIC/SIC.pasuje do pomp serii SV i e-SV.
Pompa LOWARA-16L-X SV Uszczelnienie mechaniczne 16mm  EPDM Pojedyncza sprężyna 0Pompa LOWARA-16L-X SV Uszczelnienie mechaniczne 16mm  EPDM Pojedyncza sprężyna 1
GRN-38'1
3. Uszczelnienia mechaniczne do pomp Fristam®.Szeroka gama modeli i materiałów w najbardziej standardowych średnicach: 22,30 i 35 mm.Różne możliwości montażu dla najbardziej znanych modeli pomp: FP, FL i FT.
Fabryka real shot Miejsce produkcji Inwentaryzacja gotowych produktów Wystawcy na wystawie
Pompa LOWARA-16L-X SV Uszczelnienie mechaniczne 16mm  EPDM Pojedyncza sprężyna 2Pompa LOWARA-16L-X SV Uszczelnienie mechaniczne 16mm  EPDM Pojedyncza sprężyna 3
Kierunki mocowania i stosowania uszczelnień mechanicznych
2. Odchylenie promieniowe dla wału (tulei wału) zainstalowanego uszczelnienia mechanicznego powinno wynosić maksymalnie 0,04 mm
natomiast wartość ruchu osiowego wirnika nie powinna przekraczać 0,1 mm.
powierzchnia powinna mieć maksymalnie 0,04 mm.